Mūsų misija

AukštaitijosVilktis komandai rūpi vienas dalykas – kad ilgai nebūtumėte užstrigę. Nesvarbu, ar esate giliai miške, ar judrioje statybų aikštelėje, mūsų tikslas – greitai ir efektyviai ištraukti jūsų sunkųjį transportą. Esame tie, kuriems skambinate, kai reikia grįžti į darbus, tačiau jūsų transportas nusprendė kitaip.

Mūsų misija? Saugiai ir greitai atlikti jūsų transporto evakuavimo darbus

Paslaugos

Istorija ir patirtis

Veikla atsiradusi iš noro padėti ir vieno įklimpusio miškovežio, AukštaitijosViltis išaugo į sunkiojo ir negabaritinio transporto evakuavimo komandą. Per daugelį metų matėme visko ir išmokome dar daugiau – esame pasirengę suteikti pagalbą visoms kelių transporto rūšims. Mūsų sunkių išbandymų ir didelių pergalių istorija leidžia mums būti tikriems, kad galime suteikti pagalbą jūsų transportui bet kokioje situacijoje.

Technologija

Mes tikime, kad norint atlikt darbą puikiai, reikia naudoti patikimą įrangą. Todėl mes esame pasirūpinę patvariausia technika, kuri galį sugražinti jūsų transportą į darbus saugiai ir greitai.

Galerija

Kodėl mes?

Nepriklausomai nuo oro sąlygų, esame pasirengę jums padėti 24/7 visoje Aukštaitijoje. Turime ir ilgametę patirtį ir patikimą įrangą galinčią užtikrinti saugų ir greitą jūsų transporto ištraukimą.

Susisiekite