Evakuatorius Panevežyje

Esame pasirengę bet kuriuo paros metu ir nepriklausomai nuo oro sąlygų suteikti visas reikalingas stambiagabaritės technikos evakavimo paslaugas Panevėžio mieste bei rajone. Individualiai pritaikome ir skubiai atliekame reikiamą paslaugą – turime galimybę ištraukti ar atversti transporto priemones bet kurioje vietoje, nepriklausomai nuo jos atokumo.

Mūsų komandos teikiamos evakavimo paslaugos nenumatytų situacijų metu suteiks galimybę jums išsaugoti technikos kokybę, saugiau ir greičiau pervežti ją nuo taško A į tašką B bei kuo skubiau grįžti į darbus.

Priklausomai nuo situacijos, turime galimybę parinkti reikiamą techniką evakavimo darbams atlikti. Užtikriname darbų atlikimo saugą ir kokybę – dirbame su aukštos kokybės technika ir remiamės ilgamete darbo patirtimi, todėl turime galimybę užtikrinti sklandų jūsų technikos grįžimą į darbus.

Klientų atsiliepimai apie teikiamas evakuatoriaus paslaugas

Deividas Raugale
Deividas Raugale
2024-05-31
Super...
paulius kudaba
paulius kudaba
2024-05-11
Be vargo ištraukė nuslydusį sunkvežimį. Ačiū už pagalbą
Matas Anavičius
Matas Anavičius
2024-05-11
Profesionaliai atliktas darbas!
Akvilė Žeimytė
Akvilė Žeimytė
2024-05-11
Operatyviai Utenos r. padėjo ištraukti automobilį iš griovio. Ačiū!!! Rekomenduoju💯

Panevežyje teikiamos paslaugos

UAB Jugila
Darbo laikas – 24/7
Dirbame Panevežyje ir Panevežio r.

Atsitikus nelaimei skambinti:
LT/EN: +370 625 14383
RU: +370 698 37042

Kitais rūpimais klausimais susisiekite el. paštu: [email protected]

Dažniausiai užduodami klausimai

Mūsų komanda yra pasiruošusi ištraukti ir buksyruoti visų tipų transportą – lengvieji automobiliai, sunkvežimiai, miškovežiai, ekskavatoriai

Kiekvienu atveju kaina yra individuali ir priklauso nuo kelių faktorių – atstumo iki įvykio vietos, įklimpusio transporto tipo bei situacijos sudėtingumo. Todėl tikslios kainos pasakyti iškarto negalime, tačiau iškilus klausimams susisiekite telefonu (LT: +370 625 14383, RU +370 698 37042) arba elektroniniu paštu [email protected]