Evakuatorius Visagine

Visagine ir miesto rajone visą parą teikiame skubią įvairiapusę techninę pagalbą ir atliekame sunkiasvorės technikos evakavimo, ištraukimo ar atvertimo paslaugas, kurios be papildomų rūpesčių jums leis išsaugoti turimos technikos būklę bei sklandžiai tęsti darbus.

Mūsų teikiamos paslaugos leidžia saugiai ir greitai grąžinti jūsų naudojamą techniką į darbus arba prireikus pervežti ją iš taško A į tašką B. Naudojame tik aukščiausios kokybės techniką ir turime sukaupę ilgametę patirtį – tai mums leidžia užtikrinti sklandžią darbų eigą ir jų kokybę.

Turime galimybę atvykti į reikiamą vietą bet kuriuo paros metu ir esant itin nepalankioms bei sudėtingoms oro sąlygoms. Parinksime tinkamiausias priemones ir saugiai ištrauksime užklimpusią, sugedusią ar į pavojingą situaciją patekusią techninę priemonę – tai leis greitai, patikimai ir saugiai grįžti į darbus.

Klientų atsiliepimai apie teikiamas evakuatoriaus paslaugas

Deividas Raugale
Deividas Raugale
2024-05-31
Super...
paulius kudaba
paulius kudaba
2024-05-11
Be vargo ištraukė nuslydusį sunkvežimį. Ačiū už pagalbą
Matas Anavičius
Matas Anavičius
2024-05-11
Profesionaliai atliktas darbas!
Akvilė Žeimytė
Akvilė Žeimytė
2024-05-11
Operatyviai Utenos r. padėjo ištraukti automobilį iš griovio. Ačiū!!! Rekomenduoju💯

Visagine teikiamos paslaugos

UAB Jugila
Darbo laikas – 24/7
Dirbame Visagine ir Visagino r.

Atsitikus nelaimei skambinti:
LT/EN: +370 625 14383
RU: +370 698 37042

Kitais rūpimais klausimais susisiekite el. paštu: [email protected]

Dažniausiai užduodami klausimai

Mūsų komanda yra pasiruošusi ištraukti ir buksyruoti visų tipų transportą – lengvieji automobiliai, sunkvežimiai, miškovežiai, ekskavatoriai

Kiekvienu atveju kaina yra individuali ir priklauso nuo kelių faktorių – atstumo iki įvykio vietos, įklimpusio transporto tipo bei situacijos sudėtingumo. Todėl tikslios kainos pasakyti iškarto negalime, tačiau iškilus klausimams susisiekite telefonu (LT: +370 625 14383, RU +370 698 37042) arba elektroniniu paštu [email protected]