Techninė pagalba kelyje Anykščiuose

Anykščių regione, išsiskiriančiame unikaliu kraštovaizdžiu, plačiai vystomu turizmu ir kitomis įvairiomis ūkio šakomis, kurias puoselėjant naudojama stambiagabaritė sunkioji technika, turime galimybę visą parą padėti ištikus nenumatytai probleminei situacijai ir padėti jums sėkmingai sugrįžti į darbus.

Esame pasiruošę nedelsiant reaguoti į jūsų iškvietimus bet kuriuo paros metu – turime galimybę atvykti į nepatogaus reljefo zonas (pvz. miškus ar laukus, kur vystoma jūsų ūkinė veikla, statybos aikšteles).

Mes turime ne tik profesionalią techniką, tačiau ir ilgametę patirtį dirbant su stambiagabaritės technikos ištraukimu, evakuavimu ir individualiai pritaikomas paslaugas – esame lankstūs ir prisitaikome prie susiklosčiusios situacijos unikalumo.

Lajų takas Anykščiuose

Klientų atsiliepimai apie teikiamas techninės pagalbos paslaugas

Deividas Raugale
Deividas Raugale
2024-05-31
Super...
paulius kudaba
paulius kudaba
2024-05-11
Be vargo ištraukė nuslydusį sunkvežimį. Ačiū už pagalbą
Matas Anavičius
Matas Anavičius
2024-05-11
Profesionaliai atliktas darbas!
Akvilė Žeimytė
Akvilė Žeimytė
2024-05-11
Operatyviai Utenos r. padėjo ištraukti automobilį iš griovio. Ačiū!!! Rekomenduoju💯

Anykščiuose teikiamos paslaugos

UAB Jugila
Darbo laikas – 24/7
Dirbame Anykščiuose ir Anykščių r.

Atsitikus nelaimei skambinti:
LT/EN: +370 625 14383
RU: +370 698 37042

Kitais rūpimais klausimais susisiekite el. paštu: [email protected]

Dažniausiai užduodami klausimai

Mūsų komanda yra pasiruošusi ištraukti ir buksyruoti visų tipų transportą – lengvieji automobiliai, sunkvežimiai, miškovežiai, ekskavatoriai

Kiekvienu atveju kaina yra individuali ir priklauso nuo kelių faktorių – atstumo iki įvykio vietos, įklimpusio transporto tipo bei situacijos sudėtingumo. Todėl tikslios kainos pasakyti iškarto negalime, tačiau iškilus klausimams susisiekite telefonu (LT: +370 625 14383, RU +370 698 37042) arba elektroniniu paštu [email protected]