Evakuatorius Molėtuose

Mūsų komandos teikiamos stambiagabaritės technikos evakavimo paslaugos bet kuriuo paros metu Molėtų mieste bei rajone leis be papildomų rūpesčių tęsti darbus ištikus nenumatytai situacijai – teikiame stambiagabaritės bei sunkiasvorės technikos atvertimo, traukimo bei evakavimo paslaugas.

Reaguojame į iškvietimus bet kuriuo paros metu ir esant nepalankioms oro sąlygoms atvykstame į reikiamą vietą. Turime ilgametę patirtį atliekant technikos evakavimo paslaugas, todėl esame užtikrinti, kad su mūsų pagalba grįšite į darbus saugiai, sklandžiai bei greitai.

AukštaitijosVilktis individualiai parinks reikiamą evakavimo būdą, o sukaupta ilgametė patirtis ir naudojama aukštos kokybės technika užtikrina, kad užklimpusi, sugedusi ar pažeista technika bus saugiai bei greitai sugrąžinta į darbus arba nugabenta į jos saugojimo ar remonto vietą.

Klientų atsiliepimai apie teikiamas evakuatoriaus paslaugas

Deividas Raugale
Deividas Raugale
2024-05-31
Super...
paulius kudaba
paulius kudaba
2024-05-11
Be vargo ištraukė nuslydusį sunkvežimį. Ačiū už pagalbą
Matas Anavičius
Matas Anavičius
2024-05-11
Profesionaliai atliktas darbas!
Akvilė Žeimytė
Akvilė Žeimytė
2024-05-11
Operatyviai Utenos r. padėjo ištraukti automobilį iš griovio. Ačiū!!! Rekomenduoju💯

Molėtuose teikiamos paslaugos

UAB Jugila
Darbo laikas – 24/7
Dirbame Molėtuose ir Molėtų r.

Atsitikus nelaimei skambinti:
LT/EN: +370 625 14383
RU: +370 698 37042

Kitais rūpimais klausimais susisiekite el. paštu: [email protected]

Dažniausiai užduodami klausimai

Mūsų komanda yra pasiruošusi ištraukti ir buksyruoti visų tipų transportą – lengvieji automobiliai, sunkvežimiai, miškovežiai, ekskavatoriai

Kiekvienu atveju kaina yra individuali ir priklauso nuo kelių faktorių – atstumo iki įvykio vietos, įklimpusio transporto tipo bei situacijos sudėtingumo. Todėl tikslios kainos pasakyti iškarto negalime, tačiau iškilus klausimams susisiekite telefonu (LT: +370 625 14383, RU +370 698 37042) arba elektroniniu paštu [email protected]