Evakuatorius Utenoje

Mūsų komanda Utenos mieste bei rajone teikia visapusiškas stambiagabaritės technikos evakavimo (skubios pagalbos įvykus nelaimei) paslaugas. Neapsiribojame vien technikos evakavimo paslaugomis – bet kuriuo paros metu turime galimybę atvykti į reikiamą vietą ir atversti visų tipų sunkųjį transportą, pavyzdžiui, miškovežius ar ekskavatorius, prireikus taip pat suteiksime ir sunkaus bei negabaritinio transporto traukimo paslaugas.

Evakavimo paslaugos suteikia galimybę saugiai pervežti transporto priemones po autoįvykių, ištraukti jas iš griovių ir suteikti visokeriopą reikiamą pagalbą ištikus nenumatytai situacijai, kurios metu potencialiai iškyla ne tik pavojus dirbančiųjų saugumui, bet ir dėl netinkamai parinkto evakavimo būdo gresia stambūs technikos gedimai, nepataisomas naudojamų įrenginių sugadinimas.

Parinksime tinkamiausią būdą priklausomai nuo situacijos rimtumo ir skubiai reaguosime į gautą pranešimą apie nutikusią nelaimę – dirbame visą parą ir bet kokiomis oro sąlygomis, todėl visuomet turime galimybę padėti.

Vestuvių kalnas Utenoje

Klientų atsiliepimai apie teikiamas evakuatoriaus paslaugas

Deividas Raugale
Deividas Raugale
2024-05-31
Super...
paulius kudaba
paulius kudaba
2024-05-11
Be vargo ištraukė nuslydusį sunkvežimį. Ačiū už pagalbą
Matas Anavičius
Matas Anavičius
2024-05-11
Profesionaliai atliktas darbas!
Akvilė Žeimytė
Akvilė Žeimytė
2024-05-11
Operatyviai Utenos r. padėjo ištraukti automobilį iš griovio. Ačiū!!! Rekomenduoju💯

Utenoje teikiamos paslaugos

UAB Jugila
Darbo laikas – 24/7
Dirbame Utenoje ir Utenos r.

Atsitikus nelaimei skambinti:
LT/EN: +370 625 14383
RU: +370 698 37042

Kitais rūpimais klausimais susisiekite el. paštu: [email protected]

Dažniausiai užduodami klausimai

Mūsų komanda yra pasiruošusi ištraukti ir buksyruoti visų tipų transportą – lengvieji automobiliai, sunkvežimiai, miškovežiai, ekskavatoriai

Kiekvienu atveju kaina yra individuali ir priklauso nuo kelių faktorių – atstumo iki įvykio vietos, įklimpusio transporto tipo bei situacijos sudėtingumo. Todėl tikslios kainos pasakyti iškarto negalime, tačiau iškilus klausimams susisiekite telefonu (LT: +370 625 14383, RU +370 698 37042) arba elektroniniu paštu [email protected]