Techninė pagalba kelyje Molėtuose

Molėtuose, aktyviai turistų lankomame ir pravažiuojamame mieste, vykdant darbus iškyla techninių avarijų ir gedimų tikimybė, dėl kurių sutrinka vykdomi darbai. Kadangi Molėtų rajonas yra gana atokus, apima daugybę kaimo vietovių ir miškų ir yra nutolęs nuo serviso centrų, gali būti sudėtinga reikiamu laiku sulaukti kokybiškos techninės pagalbos.

Aktyviai dirbame visoje Aukštaitijoje, todėl mūsų paslaugos yra greitai ir paprastai pasiekiamos – mūsų komanda atvyks bet kuriuo paros metu ir esant itin ekstremalioms oro sąlygoms į jūsų nurodytą vietą. 

Garantuojame greitus ir efektyvius sprendimus, kurie leis tęsti darbus su minimaliais trikdžiais. Naudojame aukštos kokybės techniką, kuri greitai ir saugiai gražins jūsų naudojamas transporto priemones bei techniką į darbus.

Klientų atsiliepimai apie teikiamas techninės pagalbos paslaugas

Deividas Raugale
Deividas Raugale
2024-05-31
Super...
paulius kudaba
paulius kudaba
2024-05-11
Be vargo ištraukė nuslydusį sunkvežimį. Ačiū už pagalbą
Matas Anavičius
Matas Anavičius
2024-05-11
Profesionaliai atliktas darbas!
Akvilė Žeimytė
Akvilė Žeimytė
2024-05-11
Operatyviai Utenos r. padėjo ištraukti automobilį iš griovio. Ačiū!!! Rekomenduoju💯

Molėtuose teikiamos paslaugos

UAB Jugila
Darbo laikas – 24/7
Dirbame Molėtuose ir Molėtų r.

Atsitikus nelaimei skambinti:
LT/EN: +370 625 14383
RU: +370 698 37042

Kitais rūpimais klausimais susisiekite el. paštu: [email protected]

Dažniausiai užduodami klausimai

Mūsų komanda yra pasiruošusi ištraukti ir buksyruoti visų tipų transportą – lengvieji automobiliai, sunkvežimiai, miškovežiai, ekskavatoriai

Kiekvienu atveju kaina yra individuali ir priklauso nuo kelių faktorių – atstumo iki įvykio vietos, įklimpusio transporto tipo bei situacijos sudėtingumo. Todėl tikslios kainos pasakyti iškarto negalime, tačiau iškilus klausimams susisiekite telefonu (LT: +370 625 14383, RU +370 698 37042) arba elektroniniu paštu [email protected]