Techninė pagalba kelyje Ignalinoje

Ignalinos krašte, apimančiame plačią teritoriją, kur gausu ežerų, miškų ir kitų turizmui ar ūkiui bei statyboms taikomų  zonų, aktyviai vykdomi techniniai darbai – dėl darbų skubos ir nenumatytų aplinkybių gali iškilti techninių kliūčių, kurios sujauks jūsų darbų greitį bei našumą.

Mūsų komanda, naudojanti profesionalią techniką ir turinti ilgametę patirtį technikos evakuavimo ir kitų svarbių nenumatytose situacijose darbų patirtį, turi galimybę tinkamai pasirūpinti jūsų naudojama technika ir grąžinti jus į svarbiausius projektus. 

Dirbame visą parą – sulaukus jūsų skambučio atvyksime į jūsų nurodytą vietą nedelsiant. Mūsų naudojama technika yra pajėgi veikti esant itin ekstremalioms oro sąlygoms, pavyzdžiui, stipriai lyjant ar sningant, todėl garantuojame saugią ir sėkmingą technikos grąžinimo į darbus baigtį.

Klientų atsiliepimai apie teikiamas techninės pagalbos paslaugas

Deividas Raugale
Deividas Raugale
2024-05-31
Super...
paulius kudaba
paulius kudaba
2024-05-11
Be vargo ištraukė nuslydusį sunkvežimį. Ačiū už pagalbą
Matas Anavičius
Matas Anavičius
2024-05-11
Profesionaliai atliktas darbas!
Akvilė Žeimytė
Akvilė Žeimytė
2024-05-11
Operatyviai Utenos r. padėjo ištraukti automobilį iš griovio. Ačiū!!! Rekomenduoju💯

Ignalinoje teikiamos paslaugos

UAB Jugila
Darbo laikas – 24/7
Dirbame Ignalinoje ir Ignalinos r.

Atsitikus nelaimei skambinti:
LT/EN: +370 625 14383
RU: +370 698 37042

Kitais rūpimais klausimais susisiekite el. paštu: [email protected]

Dažniausiai užduodami klausimai

Mūsų komanda yra pasiruošusi ištraukti ir buksyruoti visų tipų transportą – lengvieji automobiliai, sunkvežimiai, miškovežiai, ekskavatoriai

Kiekvienu atveju kaina yra individuali ir priklauso nuo kelių faktorių – atstumo iki įvykio vietos, įklimpusio transporto tipo bei situacijos sudėtingumo. Todėl tikslios kainos pasakyti iškarto negalime, tačiau iškilus klausimams susisiekite telefonu (LT: +370 625 14383, RU +370 698 37042) arba elektroniniu paštu [email protected]