Techninė pagalba kelyje Visagine

Visagine, mieste, kuriame aktyviai kultivuojamos įvairios pramonės ir ūkio šakos, turime galimybę suteikti visas reikiamas techninės pagalbos paslaugas – nepriklausomai nuo darbo metu ištikusios kritinės situacijos rimtumo, padėsime greitai ir efektyviai grįžti į darbus.

Turime platų siūlomų paslaugų spektrą – galime evakuoti sunkiąsias transporto priemones, ištraukti techniką ir t.t. Jūsų patogumui į jūsų nurodytą vietą atvyksime itin greitai, nes specializuojamės Aukštaitijos rinkoje, todėl nedelsiant suteiksime ir pritaikysime pagal jūsų poreikius visas reikiamas paslaugas.

Atvyksime į iškvietimą bet kuriuo paros metu – mūsų komanda dirba visuomet, nepriklausomai nuo paros laiko ar oro sąlygų. Naudojame tik profesionalią ir kokybišką techniką, o paslaugas jums suteiks kvalifikuota komanda, turinti ilgametę patirtį atliekant mūsų siūlomo paslaugų spektro darbus. Su mūsų pagalba už prieinamą kainą, saugiai ir sėkmingai grįšite į darbus.

Klientų atsiliepimai apie teikiamas techninės pagalbos paslaugas

Deividas Raugale
Deividas Raugale
2024-05-31
Super...
paulius kudaba
paulius kudaba
2024-05-11
Be vargo ištraukė nuslydusį sunkvežimį. Ačiū už pagalbą
Matas Anavičius
Matas Anavičius
2024-05-11
Profesionaliai atliktas darbas!
Akvilė Žeimytė
Akvilė Žeimytė
2024-05-11
Operatyviai Utenos r. padėjo ištraukti automobilį iš griovio. Ačiū!!! Rekomenduoju💯

Visagine teikiamos paslaugos

UAB Jugila
Darbo laikas – 24/7
Dirbame Visagine ir Visagino r.

Atsitikus nelaimei skambinti:
LT/EN: +370 625 14383
RU: +370 698 37042

Kitais rūpimais klausimais susisiekite el. paštu: [email protected]

Dažniausiai užduodami klausimai

Mūsų komanda yra pasiruošusi ištraukti ir buksyruoti visų tipų transportą – lengvieji automobiliai, sunkvežimiai, miškovežiai, ekskavatoriai

Kiekvienu atveju kaina yra individuali ir priklauso nuo kelių faktorių – atstumo iki įvykio vietos, įklimpusio transporto tipo bei situacijos sudėtingumo. Todėl tikslios kainos pasakyti iškarto negalime, tačiau iškilus klausimams susisiekite telefonu (LT: +370 625 14383, RU +370 698 37042) arba elektroniniu paštu [email protected]